Kontakt:
503 099 311, 022 643-94-66 wew. 25 lub 31 503 099 311, 022 643-94-66 wew. 25 lub 31
Napisz wiadomość Napisz wiadomość
  • * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Regulamin zakupów na platformie e-Hurt

Platforma sprzedaży hurtowej e-Hurt działająca pod adresem www.pabemia.pl, prowadzona jest przez firmę PABEMIA GRUPA Sp. z o.o. Sp. K.  z siedzibą w Warszawie, ul. Tukana 3, 02-483 Warszawa,  NIP: 951 237 78 76 Regon: 147149596

1. Platforma e-Hurt prowadzi hurtową sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet. Z platformy e-Hurt mogą korzystać wyłącznie osoby prowadzące działalność gospodarczą związaną ze sprzedażą artykułów zoologicznych, weterynaryjnych bądź osoby prowadzące hodowlę zwierząt domowych.

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy posiadać aktywno konto w systemie. Założenie konta jest możliwe po wcześniejszej rejestracji klienta oraz po zaakceptowaniu i aktywowaniu go przez administratora systemu.

3. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
- w przypadku gdy w momencie zakupu wszystkie produkty mają status dostępny – 2 dni robocze
- w przypadku płatności  niedostępności któregoś z produktów, zamówienie może zostać zrealizowane  do 14 dni roboczych.

4. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze.

5. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

6. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

9. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera kurier,
- przelewem bankowym na konto sklepu.

10. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej
Koszt dostawy:
Paczka do 30kg:
16,50 zł – w przypadku płatności przelewem (przedpłata)
20,50 zł - w przypadku płatności „za pobraniem”
Przesyłka o masie łącznej powyżej 30kg jest rozbijana na przesyłki mniejsze do 30kg. Wówczas koszt dostawy wynosi: ilość paczek pomnożona przez koszt wysyłki paczki do 30kg.
Paczki powyżej 150kg pakowane i wysyłane będą na palecie, koszt przesyłki 110,00 zł.
W przypadku zamówienia towarów wielkogabarywoych, o małej masie lub małej wartości (w szczególności: siano, trociny, żwirki dla kotów, inne ściółki i podłoża) można zostać naliczona inna opłata niż podane powyżej. W każdym takim przypadku o koszcie wysyłki poinformuje Kupującego pracownik Sklepu.

11. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

12. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

13. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

14. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia na platformie e-Hurt gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

15. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

16. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres PABEMIA GRUPA Beata Jachnis, 02-843 Warszawa, ul. Tukana 3. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

 

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®